Tehetségútlevél

Lezajlott a Tehetségútlevél előverseny

Az Eszterházy Károly Egyetem Tudományos Diákkörei idén ősszel ismét meghirdették a „Tudományról Diákoknak Kíváncsiságból (TDK) – Tehetségútlevél a felsőoktatásba” elnevezésű pályázatukat 10-12. évfolyamon tanuló középiskolás diákok részére.

A Tehetségútlevél döntőben fizika, matematika és földtudományok témakörben résztvevő tanulók színvonalas munkájukkal mindannyian automatikusan jogot nyertek arra, hogy az Országos Diákköri Konferencián is megmutathassák pályamunkájukat.

A többi tudományterületen résztvevő tehetségútlevelesek is készíthetnek az OTDK-hoz kapcsolódó pályamunkát.

Eredmények megtekintése.

Ha szeretnéd kibontakoztatni kutatói ambícióid és neveznél a legközelebbi alkalommal, olvasd el korábbi Pályázati kiírásunkat

A program keretein belül készült korábbi fotók:

Fotók: Kakuk Dániel